Na portalach sprzedażowych często oferowane są agregaty prądotwórcze domowe, nierzadko jednofazowe, lub takie, o niewielkiej mocy. Kupno lub wynajem agregatów o dużej mocy jest również możliwe. W tym celu można zainteresować się ofertą takich firm, jak Akmel, które oferują agregaty o różnej mocy.

Klient może mieć również specjalne zamówienie na projekt indywidualny. Zgłoszenie takiego zlecenia poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny inicjuje proces powstawania agregatu. Wówczas profesjonaliści współpracują z nim na każdym etapie projektu i wykonania aż do fazy końcowej- realizacji.

Używane agregaty prądotwórcze z wojska

Istnieje możliwość kupna solidnie wyprodukowanych i sprawdzonych urządzeń o dużej mocy, funkcjonujących niegdyś w instytucjach państwowych lub obiektach wojskowych. Agregaty prądotwórcze z wojska to wyjątkowo trwałe urządzenia, których produkcja uwarunkowana była szczególnymi, wysokimi wymogami. Do dziś używane agregaty z wojska cieszą się sporym zainteresowaniem.

Profesjonalny sklep z wysokiej jakości agregatami

Poszukujesz niezawodnych agregatów o dużej mocy? Zajrzyj na stronę internetową www.akmel.eu Firma oferuje wydajne agregaty prądotwórcze w atrakcyjnych cenach kupna i wynajmu.

W asortymencie sklepu znajdują się agregaty stacjonarne i przenośne, a także układy CHP, agregaty rolnicze i specjalne oraz motopompy. Pracownicy firmy Akmel służą pomocą w doborze oraz odpowiedniej konfiguracji urządzeń. Ponadto poza kupnem, możliwy jest także wynajem agregatów prądotwórczych.

Rekomendowane artykuły