Oferta AKMEL- silniki w stacjonarnych agregatach

Prądnica i silnik- są głównymi elementami składającymi się na agregaty prądotwórcze. Poza tym znajdziemy tam także instalację elektryczną i paliwową zespołu i akumulatory. Moc stacjonarnych agregatów prądotwórczych przeważnie waha się od 15 do 1000 kVA.

Agregaty prądotwórcze stacjonarne- silniki

Firma AKMEL oferuje stacjonarne agregaty napędzane silnikami typu Diesel. Są to silniki oszczędne i bardzo wydajne. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i cieszą się dużą popularnością. Elementem wyposażenia naszych prądotwórczych agregatów stacjonarnych są silniki znanych i cenionych producentów. Możemy do nich zaliczyć marki: FPT Iveco, Mitsubishi, a także Volvo i Scania.

 

Niezawodne agregaty Volvo

Volvo to marka o ugruntowanej pozycji na rynku urządzeń transportowych. Powstała w Szwecji i ma opinię producenta solidnych i trwałych pojazdów. Ponadto zaopatruje miliony klientów w niezawodne silniki, które wyposażają agregaty.

Volvo PENTA zyskało uznanie producentów wielu rodzajów urządzeń, które wymagają pracy wydajnego silnika. Tym napędom zaufał także przemysł morski; są one ważnym elementem pojazdów wodnych, takich jak np. łodzie. Wśród agregatów Volvo znajdziemy zarówno konstrukcje otwarte, jak i wyciszone- zabudowane. Napędy różnią się od siebie także pojemnością skokową.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór agregatów, które wykorzystują pracę silników Volvo. Posiadamy także części zamienne oraz akcesoria, które mogą w znacznym stopniu korzystanie z generatorów.

Rekomendowane artykuły